Taylor Lautner Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Taylor Lautner Balkan

Dobrodosli na najbolji forum o Tayloru na Balkanu


You are not connected. Please login or register

Još jedna nova uloga za Lautnera

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Još jedna nova uloga za Lautnera Empty Još jedna nova uloga za Lautnera Fri Dec 10, 2010 9:40 pm

~DLautner~

~DLautner~
Admin
Admin

Još jedna nova uloga za Lautnera GetImage


Taylor Lautner, 18-godišnja zvijezda sage 'Sumrak', čini se da postaje jedan od najtraženijih mladih glumaca. Tako je nedavno dobio još jednu filmsku ponudu.

Mladi glumac koji u Sumraku igra Jacoba Blacka, prema najnovijim informacijama, pridružit će se filmskoj ekipi u ekranizaciji ZF romana 'Incarceron' autorice Catherine Fisher.

Lautner, čija je karijera eksplodirala nakon pojavljivanja u sagi 'Sumrak', dobio je ulogu Finna, mladića koji je odrastao na Incarceronu, futurističkom zatvorenom društvu, te se zaljubljuje u djevojku koja živi u svom svijetu iz mašte.

Taylor je izjavio da je iznenađen razvojem svoje karijere te da takvo što nije očekivao.

'Prije nego sam dobio ulogu u sagi Sumrak nisam puno znao o knjigama i likovima. Nitko nije očekivao da će to postati toliko veliko. Mislili smo da snimamo filmove samo za fanove sage. Da je netko drugi igrao Jacoba Blacka, bio bi također u središtu pozornosti medija. Ja sam samo imao puno sreće', kaže skromni Taylor, trenutačno u vezi s Lily Collins, kćeri Phila Collinsa.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum