Taylor Lautner Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Taylor Lautner Balkan

Dobrodosli na najbolji forum o Tayloru na Balkanu


You are not connected. Please login or register

Da vam Taylor pokuca na vrata...

+9
*Angel of Darkness*
♥portilla{mi vida}
*Taylor's Honey*
anna-loca
leichy
Animals Whisperer
Jane
^^Miss.Lautner^^
~DLautner~
13 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Da vam Taylor pokuca na vrata... Thu Aug 05, 2010 4:55 pm

~DLautner~

~DLautner~
Admin
Admin

da meni pokuca pa ja bi il pala u nesvijest il ga nikad nebi pustila van iz stana...zarobila bi ga..hahahahaha...Wink

2Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Re: Da vam Taylor pokuca na vrata... Thu Aug 05, 2010 5:12 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Admin
Admin

Bi umrla...mislila bih da mi se prividjaa!!

http://www.taylorlautner-balkan.forumsr.net

3Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Re: Da vam Taylor pokuca na vrata... Thu Aug 05, 2010 8:21 pm

Jane

Jane
Moderator
Moderator

Mislila bih da sanjam,ali onda bi upriličila upoznavanje,naravno,prvo bih zamolila za minutu privatnosti da se izvrištam!!xD

4Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Re: Da vam Taylor pokuca na vrata... Thu Aug 05, 2010 9:47 pm

Animals Whisperer

Animals Whisperer
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

Nemam pojma šta bi napravila,vjerojatno nebi mogla progovorit
još par sati :shock:

5Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Re: Da vam Taylor pokuca na vrata... Fri Aug 06, 2010 12:18 pm

leichy

leichy
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

šokirala bih se

6Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Re: Da vam Taylor pokuca na vrata... Sat Aug 07, 2010 1:34 pm

anna-loca

anna-loca
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

hmmm...pa nzm prvo bi opsovala (od shoka) verovatno...a onda bih ga pozvala da udje...

7Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Re: Da vam Taylor pokuca na vrata... Sat Aug 07, 2010 10:48 pm

*Taylor's Honey*

*Taylor's Honey*
Gledas njegove filmove
Gledas njegove filmove

Hm,pa prvo bi dosla sebi a onda bih ga zakljucala u podrumu..xDD

http://avrillavigne-balkan.forumotion.net/index.htm

8Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Re: Da vam Taylor pokuca na vrata... Sun Aug 08, 2010 1:09 pm

♥portilla{mi vida}

♥portilla{mi vida}
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

Jaoo ne znam,stvarnoooo..umrla bihhhh xD Smile
Normalnooo,pozvala bihhhhhhhh da udjeeeee :P Smile

9Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Re: Da vam Taylor pokuca na vrata... Tue Aug 10, 2010 2:50 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

enter little boy.

10Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Re: Da vam Taylor pokuca na vrata... Sat Aug 14, 2010 12:19 am

♥MiSs PerfeCt♥

♥MiSs PerfeCt♥
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

Ponudila bih ga da uđe i zvala bih drugarice da ga upoznaju...xD

11Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Re: Da vam Taylor pokuca na vrata... Sun Aug 15, 2010 12:16 am

Nejt <3

Nejt <3
Gledas njegove filmove
Gledas njegove filmove

onesvestila bi se xD
a ako ne to onda bi ga piknula unutra i pocela ga napadati zagrljajama i poljubcama xD

12Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Re: Da vam Taylor pokuca na vrata... Sun Aug 15, 2010 5:05 pm

**Amchy**

**Amchy**
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

uh necu ni da razmisljam o tome

13Da vam Taylor pokuca na vrata... Empty Re: Da vam Taylor pokuca na vrata... Thu Feb 16, 2012 3:02 pm

Magy♥Lautner

Magy♥Lautner
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

Haha pa ja bi se onesvjestila od shoka..a kad bi dosla sebi uvela bi ga u kucu i nebi ga pustala nikako,pa bi otisli u moju sobu i slikali se,nakon toga bi zvala prijateljice da ga upoznaju Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum