Taylor Lautner Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Taylor Lautner Balkan

Dobrodosli na najbolji forum o Tayloru na Balkanu


You are not connected. Please login or register

My Own Worst Enemy(Najgori neprijatelj)

+4
Animals Whisperer
{No Princess}
^^Miss.Lautner^^
~DLautner~
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1My Own Worst Enemy(Najgori neprijatelj) Empty My Own Worst Enemy(Najgori neprijatelj) Thu Aug 05, 2010 5:51 pm

~DLautner~

~DLautner~
Admin
Admin

O SERIJI:
Henry Spivey (Christian Slater) je povučeni stručnjak za poslovnu učinkovitost, koji zajedno sa svojom suprugom Angie (Mädchen Amick), dvoje djece i psom živi mirnim životom predgrađa. Edward Albright (Christian Slater) je super-tajni agent, operativac koji tečno govori trinaest jezika, milju može pretrčati za manje od četiri minute, i vičan je ubijanju na mnogo različitih načina. Henry i Edward, sasvim je očito, dijametralno su različiti, ali nešto ipak dijele - isto tijelo! I to ne znajući jedan za drugoga!

Uloge svojevrsnih novovjekih doktora Jekylla i gospodina Hydea (imena Stevensonovih likova upravo i jesu Henry i Edward) slavni je Christian Slater odradio maestralno, u svojem prvome glavnom nastupu u večernjoj seriji. Sve ono što smo od Slatera voljeli dobivati u cijelom nizu filmskih hitova u kojima je nastupao - šarm, misterij, dubinsko proživljavanje osjećaja svoga lika, uvjerljivost - glumac nam nudi i u „Najgorem neprijatelju". Zaista je teško reći je li bolji kao obiteljski čovjek Henry ili stroj za ubijanje Edward. Uz njega, glumačku ekipu čini niz poznatih lica i imena, kao što su, među ostalima, i Saffron Burrows, James Cromwell ili Alfre Woodard. Kao Henryjev sin Jack nastupa i Taylor Lautner, velika tinejdžerska zvijezda popularnog „Sumraka".

My Own Worst Enemy(Najgori neprijatelj) 2bpthj

My Own Worst Enemy(Najgori neprijatelj) 25660s8

My Own Worst Enemy(Najgori neprijatelj) Taylor-lautner-1

ja sam pogledala par epizoda....dobra je serija...Taylor se baš i ne pojavljuje puno..nažalost...
jel još neko gledao seriju?

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Admin
Admin

Nisam gledala seriju,ali voljela bih da je pogledam:9
Oav curica...sta nije ona trebala da glumi Renesmee?

http://www.taylorlautner-balkan.forumsr.net

~DLautner~

~DLautner~
Admin
Admin

zove se Bella Thorne..nekaj su govorili...a sad tko zna...

{No Princess}

{No Princess}
Admin
Admin

Nisam gledala seriju..a ne bih da ona glumi Nessie...ruzna je :S

https://taylorlautner-balkan.forumotion.com

Animals Whisperer

Animals Whisperer
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

Nisam gledala Sad

vampir

vampir
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

Animals Whisperer wrote:Nisam gledala Sad

Nejt <3

Nejt <3
Gledas njegove filmove
Gledas njegove filmove

Nisam gledala al dobro bi bilo da postavite link za gledanje..
inace meni je slatka ova

XxlolipopxX

XxlolipopxX
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

pa bila je reklama za tu seriju na RTL-u Very Happy Ono o dva čovjeka u istom tijelu. Nisam gledala,ali se čini predobro Smile

IwyBlack

IwyBlack
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

Ja sam gledala ali sam se razočarala. Sad Ogroman sam obožavatelj,ali je serija tako dosadna da sam samo previrtila scene na kojima je Taylor(takvih nažalost nema puno) i zgasila DVD player. Sad

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum