Taylor Lautner Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Taylor Lautner Balkan

Dobrodosli na najbolji forum o Tayloru na Balkanu


You are not connected. Please login or register

Sta bi ste ga pitali da ga sretnete?

+10
*Angel of Darkness*
♥portilla{mi vida}
MISA
anna-loca
leichy
*Maci*
Animals Whisperer
{No Princess}
~DLautner~
^^Miss.Lautner^^
14 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Thu Aug 05, 2010 6:47 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Admin
Admin

Paa..sta?

http://www.taylorlautner-balkan.forumsr.net

2Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Thu Aug 05, 2010 9:24 pm

~DLautner~

~DLautner~
Admin
Admin

nebi se mogla pomaknut a kamoli nešto reći...hahaha...xD
kad bi se smirila onda bi ga pitala za autogram i da se oženi za mene Wink...hahahahahaha...ajme koja bi to bila bruka...haha... Very Happy

3Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Thu Aug 05, 2010 9:30 pm

{No Princess}

{No Princess}
Admin
Admin

Hhahahha...salzem se s Dorom Very Happy

https://taylorlautner-balkan.forumotion.com

4Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Thu Aug 05, 2010 9:36 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Admin
Admin

Ja ne bih uspjela nista da kazem...pogotovo ne da se sjetim da pricam na Engleskom....

http://www.taylorlautner-balkan.forumsr.net

5Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Thu Aug 05, 2010 9:45 pm

Animals Whisperer

Animals Whisperer
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

^^Miss.Lautner^^ wrote:Ja ne bih uspjela nista da kazem...pogotovo ne da se sjetim da pricam na Engleskom....
I ja isto :bounce:

6Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Fri Aug 06, 2010 2:08 am

*Maci*

*Maci*
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

takodje....al jos manje da bih se snasla ja zato sto engleski nemam pojma qq...msm da bih prwo wikala "zna li neko engleski!!!! " ako bih se uopste pribrala od shocka Very Happy

7Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Fri Aug 06, 2010 12:21 pm

leichy

leichy
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

ništa, šutjela bih

8Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Sat Aug 07, 2010 1:42 pm

anna-loca

anna-loca
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

pa svashta neshto...o twilightu,o glumcima sa kojim je radio....ma imam milion pitanja...

9Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Sat Aug 07, 2010 1:53 pm

{No Princess}

{No Princess}
Admin
Admin

Mogu li dobiti autogram?
Gdje ces ti sad?
MOug li s tobom? hahahhahah...

https://taylorlautner-balkan.forumotion.com

10Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Sat Aug 07, 2010 3:08 pm

MISA

MISA
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

Mogu li dobiti autogram?

11Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Sun Aug 08, 2010 1:13 pm

♥portilla{mi vida}

♥portilla{mi vida}
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

*<Miss Don`t Care>* wrote:Mogu li dobiti autogram?
Gdje ces ti sad?
MOug li s tobom? hahahhahah...
Toooo,tooo ) Mogu stobbom? :P

12Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Tue Aug 10, 2010 1:39 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

marry me.

13Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Sat Aug 14, 2010 12:21 am

♥MiSs PerfeCt♥

♥MiSs PerfeCt♥
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

Da li se ložiš na Kristen?

14Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Sat Aug 14, 2010 11:58 pm

Nejt <3

Nejt <3
Gledas njegove filmove
Gledas njegove filmove

da me poljubi xD

15Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Sun Aug 15, 2010 5:10 pm

**Amchy**

**Amchy**
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

nebi se mogal pomjerit a kamoli nesto rec xD

16Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Empty Re: Sta bi ste ga pitali da ga sretnete? Thu Feb 16, 2012 2:55 pm

Magy♥Lautner

Magy♥Lautner
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

{No Princess} wrote:Mogu li dobiti autogram?
Gdje ces ti sad?
MOug li s tobom? hahahhahah...

Haha too sve i da dođe kod menee na nekoliko dana ili jos vise Smile I naravno nekoliko slikicaa xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Da ga sretnete na ulici...

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum