Taylor Lautner Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Taylor Lautner Balkan

Dobrodosli na najbolji forum o Tayloru na Balkanu


You are not connected. Please login or register

I kolege sa filma "Team Jacob"

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1I kolege sa filma "Team Jacob" Empty I kolege sa filma "Team Jacob" Mon Aug 09, 2010 10:45 am

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Admin
Admin

Nikki Reed, lijepa glumica koja se proslavila kao Rosalie Hale u sagi 'Sumrak', nedavno je otkrila da je i ona članica tima Jacob
Atraktivna Nikki ('Trinaest', 'Lords of Dogtown') u svom je intervjuu za magazin Seventeen izjavila da joj je puno draži lik Jacoba Blacka.

'Mislim da je za Bellu Jacob puno bolji izbor nego Edward. Bella je potpuno opsjednuta Edwardom, a to nikad nije dobro. Bila sam i sama u takvim situacijama kad bih izgubila zdrav razum jer sam se ludo zaljubila. Jacob je uvijek uz nju, voli je bezgranično i ona se ne mora žrtvovati zbog njega. Po mom mišljenju, on je idealan za Bellu. Veze se uvijek temelje na kompromisima, ali mislim da nije dobro odreći se dijela svog života zbog nekoga kao što je to Bella spremna zbog Edwarda', rekla je Nikki.

Lijepa glumica kaže da se na snimanju jako zbližila s Kristen Stewart (Bella), s kojom dijeli ljubav prema glazbi.

'Za nas dvije glazba je vrlo bitan dio života. Kristen svira gitaru, a ja sam nedavno počela učiti. Često znamo svirati zajedno', rekla je Nikki.

http://www.taylorlautner-balkan.forumsr.net

2I kolege sa filma "Team Jacob" Empty Re: I kolege sa filma "Team Jacob" Mon Aug 09, 2010 8:37 pm

~DLautner~

~DLautner~
Admin
Admin

jeeeee...i Niki team Jacob Very Happy
baš mi je drago...
slažem se s Niki...Jacob bi bio bolji za Bellu...ali i Edward je super...Very Happy

3I kolege sa filma "Team Jacob" Empty Re: I kolege sa filma "Team Jacob" Mon Aug 09, 2010 9:51 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Admin
Admin

Ma Nikki kraljica...to je moja cura!!!
Sad je fkt josh vise obozavam!

http://www.taylorlautner-balkan.forumsr.net

4I kolege sa filma "Team Jacob" Empty Re: I kolege sa filma "Team Jacob" Tue Aug 10, 2010 3:00 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

Kul.

5I kolege sa filma "Team Jacob" Empty Re: I kolege sa filma "Team Jacob" Sun Aug 15, 2010 5:26 pm

**Amchy**

**Amchy**
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

joj ljubav moja

6I kolege sa filma "Team Jacob" Empty Re: I kolege sa filma "Team Jacob" Mon Aug 16, 2010 12:28 am

Nejt <3

Nejt <3
Gledas njegove filmove
Gledas njegove filmove

Hh pa ofc Very Happy kad je najbolji Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum