Taylor Lautner Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Taylor Lautner Balkan

Dobrodosli na najbolji forum o Tayloru na Balkanu


You are not connected. Please login or register

Tko je bolji Jacob Black?

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Tko je bolji Jacob Black? Empty Tko je bolji Jacob Black? Thu Aug 12, 2010 11:22 pm

~DLautner~

~DLautner~
Admin
Admin

Tko je bolji Jacob Black? GetImage

Taylor Lautner je dobio oštru konkurenciju u Chrisu Riggiju (24), koji glumi Taylorov lik Jacoba u urnebesnoj parodiji 'Vampire Suck'. Chris se također dobro namučio stjecanjem zavidne mišićne muskulature. Donosimo vam detalje o Chrisovim pripremama za ulogu Jacoba
'Ovu ulogu sam odabrao znajući da će me mnogi fanovi sage 'Sumrak' voljeti ili jako mrziti. Nadam se da nitko neće bacati kamenje na mene kada film ugleda svjetlo dana', izjavio je, no mi ne vjerujemo da će do toga doći kada se gledatelji uvjere koliko je Chris uistinu dobar.

Chris je priznao da je odabrao ulogu Jacoba kako bi bio prisiljen raditi na svom tijelu. 'Taylorovi mišići su savršeni, za razliku od mojih. Za ulogu sam visio u teretani tri puta dnevno. Obavim nekoliko vježbi, u pauzi odem nešto prezalogajiti i onda opet sve ispočetka', otkrio je Chris.

Osim u teretani, Chris je mnogo vremena utrošio na rigorozni prehrambeni režim. 'Morao sam nabiti 15 kila mišića. Dnevno sam znao pojesti pet do šest obroka bogatih proteinima. Nisam konzumirao kruh puna dva mjeseca. Ovakav fitnes plan sam održavao tri mjeseca', dodao je.

Ne samo da uspoređuju njegove mišiće s Taylorovim, nego ljudi Chrisa često znaju i zamijeniti sa zvijezdom 'Sumraka'. Kao i Taylor, Chris obožava borilačke vještine i njima se bavi od malih nogu.

Sada kada je Chris napokon dostigao tjelesni izgled nalik na Taylora, krenuo je u analiziranje Taylorovih pokreta u 'Sumraku' kako bi ga što bolje skinuo.

'Filmove iz sage 'Sumrak' sam pogledao mali milijun puta u tri mjeseca, dan za danom. Pokušao sam što bolje pohvatati Jacobove pokrete i izraze lica kako bih se u potpunosti stopio sa likom', priznao je Chris.

Je li Chris zgodniji od Taylora? Imate se prilike uvjeriti 18. kolovoza kada urnebesna parodija 'Vampire Suck' dolazi u kina.

2Tko je bolji Jacob Black? Empty Re: Tko je bolji Jacob Black? Thu Aug 12, 2010 11:24 pm

~DLautner~

~DLautner~
Admin
Admin

pa Taylor naravno...kakvo je to pitanje...xD
100000 puta bolji...i zgodniji...Very Happy

3Tko je bolji Jacob Black? Empty Re: Tko je bolji Jacob Black? Sun Aug 15, 2010 12:29 am

Nejt <3

Nejt <3
Gledas njegove filmove
Gledas njegove filmove

Bas tako
Ovaj je RUZAN

4Tko je bolji Jacob Black? Empty Re: Tko je bolji Jacob Black? Sun Aug 15, 2010 5:17 pm

**Amchy**

**Amchy**
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

pa tay

5Tko je bolji Jacob Black? Empty Re: Tko je bolji Jacob Black? Thu Feb 09, 2012 5:48 pm

Magy♥Lautner

Magy♥Lautner
Prvi put cujes za njega
Prvi put cujes za njega

Hah koji kreten..nikad nece stignuti Taylora...
I uostalom kakvo je to uopce pitanje,pa naravno da je Tay bolji Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum